MKDNews.com

Кинез заробил вонземјанец во замрзнувач ? (фото)

јуни 11
13:20 2013

Кинез кој е именуван само како господин Ли, успеал да зароби верувале или не вонземјанец во ладилник во својот дом, откако како што тој самиот изјавува, му се срушило вселенското летало.

Ли тврди дека го заробил суштеството во месец април во својата куќа.

Тој бил сведок на уривање на вселенско летало и веднаш отишол до него, при што од запаленото летало го извадил телото на вонземјанинот и го замрзнал.

Кинезот се фотографирал со суштеството и ги објавил фотките на Интернет.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment