MKDNews.com

Ким Кардашијан подметнала слики од бебето ? (фото)

јуни 26
15:58 2013

Ким Кардашијан подметнала лажни фотки на кои некој од нејзините „пријатели“ сакал да заработи.
Старлетата е свесна за медиумската помпа околу нејзиниот приватен живот, затоа направила мал трик.
Според TMZ таа свесно подметнала две фотки од бебето кое не е нејзино, и им ги пратила на пријателите за да тестира кој од нив ќе ги „продаде“ во медиумите.
И имала право, фотографиите се најдоа на неколку светски весници.
0624-kim-kardashian-kanye-west-baby-bogus-article-tmz-article-4

0624-kim-kardashian-kanye-west-baby-bogus-article-tmz-article-6

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment