MKDNews.com

Исчезна манекенка во Србија (фото)

јуни 23
18:17 2013

Исчезнала манекенка по име Мина Миленковиќ која последен пат е видена вчера наутро во близина на сплавот „Ривер“, од каде излегла по караница со дечко и оттаму и се губи трагот, пренесе телеграф.

„Повеќе никогаш нема да ме видиш“. Ова е последната порака која ја испратила на нејзиното момче по што го исклучила мобилниот.

Загрижените роднини и пријатели ги повикуваат сите кои можеби ја виделе Мина на сплавовите вчера наутро или знаат нешто повеќе за нејзиното исчезнување да се јават на бројот што го оставиле на кој можат да дадат информација во врска со немилата случка.

Мина Висока је 176 центиметара, со костенлива коса и кафени очи

Семејството и пријателите повикуваат ако некој има било какви информации, да се јави на телефонскиот број 062-259-089
Potraga

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.