MKDNews.com

Инспектор на МВР Тетово се самоубил пукајќи си во глава

јуни 12
17:54 2013

2tetovo0121118175815Инспектор од МВР си го одзел животот пукајќи си во глава, пишува Shqipmedia.com.

Настанот се случил денеска во тетовското село Порој во близина на куќата на инспекторот.

Се работи за 33-годишниот Бурим А.

Несреќата се случила во месноста Шулане близу неговата куќа каде што е најден во критична сосјтоба околу 18.30 часот и е префрлен во скопската Клиника каде после еден ден им подлегнал на раните, пишува Shqipmedia.com.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.