MKDNews.com

Хeлихоптерска снимка од концертот на Цеца (видео)

јуни 29
17:49 2013

За сите оние што немаа можност синоќа да бидат на спектакуларниот концерт кој Светлана Цеца Ражнатовиќ го одржа пред повеќе од 130.000 луѓе, а не го ни гледале директниот пренос на „Пинк“ телевизија, на „Јутјуб“ е поставена видеоснимка од воздух.

На снимката се гледа колку фанови биле на настапот на Ражнатовиќ и атмосферата на „Ушќе“.

Да потсетиме дека видеоснимка од воздух, после концертот на истото место, пред две недели постави и Јелена Карлеуша за да докаже дека на нејзиниот концерт на „Ушќе“ навистина имало 40.000 луѓе.
Usce-koncert-Ceca

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.