MKDNews.com

Гледал порно и ја видел жена му!

јуни 08
07:27 2013

PornicРамадан од Египѓанец  се охрабрил и  прв пат во неговиот  живот гледал порно филм, но доживеал шок! Тој всушност отишол во најблискиот интернет клубот и прабарал филм за возрасни  и имал што да се види. Рамадал ја видел жена си во “акција”, пишува порталот Emirates 24/7!

– Првиот пат   гледав порно филм и ја најдов   како  таа го направи тоа  со својот љубовник во 11 филмови -изјавил  несреќниот човек  во изјавата за локалниот весник.

Рамазан паднал  во несвест во  интернет клубот, но кога си  дошол на себеси, тој се стрчал во неговата  куќата! Сепак,неговата сопруга силно  негирала дека  е таа  на  видеото, и го нападнала  него за гледање порно филмови.

Сепак, по жестока дискусија, таа признала, додавајќи дека никогаш не го сакала  нејзиниот сопруг  со  кој била 16 години брак  и тие имаат четири деца.  Му замерила дека   тој е стар и дека со  нејзиниот помлад љубовник се чувствува добро.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment