MKDNews.com

Фотошоп во живо: Најкреативна скриена камера која некогаш сте ја виделе! (видео)

јуни 10
21:34 2013

Фотошоп во живо!

За оваа феноменалена зезанција  потребен ви е мајстор за Фотошоп, една автобуска станица и неколку камери..

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.