MKDNews.com

Еве што грците ставаат на ознаките „МК“ (фото)

јуни 25
20:17 2013

image-1372141959290-v
Ознаката „МК“ не е призната од Грција – Вакви налепници се лепеа на автомобили со македонски регистерски таблички. На фотографиите што ги објави Сител се гледа дека ознаката „МК“ но се гледа дека ознаката мк на регистрацијата не е покриена.
pokrien-mk
image-1372142223887-v

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment