MKDNews.com

Драматично превртување на автобус во Турција снимен на камера (видео)

јуни 29
22:44 2013

Снимки од Безбедносна камера беја објавена во саботата кои го покажува моментот кога автобус полн со туристи се преврте на пат во јужниот турски туристички град Алања. Две лица загинаа во несреќата.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.