MKDNews.com

Девојка од Чиле плаче крв наместо солзи (видео)

јуни 26
19:58 2013

Дваесет годишната Јарица Оливиа била преплашена кога наместо солзи и се појавиле капки крв
Лекарите во Чиле се збунети од девојката која наместо солзи, плаче крв.
place-krviЈарица Оливиа започнала да плаче крв на почетокот на месецов. Од тогаш таа без предупредување крвари од очите неколку пати дневно.
Јарица го посетила својот лекар, но нема никакви докази за инфекција и тој и дал капки за да ги ублажи големите болки.
Нејзините родители ги молат пријателите и соседите да им помогнат финансиски за да ја излечат својата ќерка.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.