MKDNews.com

Бебе родено со џиновска опашка (Фото)

јуни 24
18:42 2013

bebe.opaskesto

Лекарите и објаснувале на очајната мајка  дека тоа не е така лесно  да ја отсечат  опашката,  можно е повторно да порасте,  затоа бараат посложена методи..

bebe.rodemo so opas

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.