MKDNews.com

Видео: Полицаец удира во возач кој вози во погрешна насока

јули 24
17:36 2012

trup-d-cropperВидео-снимка покажа во државата Мејн полицаец, го жртвување својоето патролното возило да се запре возач кој вози на погрешната страна на автопатот.

Полицаецот донесува брза одлука да го спречи возачот кој вози во погресна насока и точно на време удира во него и го застанува, никој не беше повреден во несреката.

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.