MKDNews.com

Видео :Како руски воен камион собира 97 војници?

јули 22
06:04 2012

ruski.vojniciНа видеото кое неодамна беше поставено на youtube се гледа како војници излегуваат од камион без престан, како да им нема крај…

Бидеќи не се гледа целиот камион луѓето кои коментираат велат дека не станува збор за монтажа

Авторот избројал 97 војници, “Рускиот воен камион – камаз може без проблем да собере 100 војници но далие така ?

Погледнете го видеото

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment