MKDNews.com

Видео: Андерсон Купер специјална емисија „Во сеќавање на жртвите во Аурора“

јули 24
18:08 2012

ac-360-memorial

Приказни за херојство, за живот и роденденската прослава што се претвораше во трагичени појави ,како семејствата и пријателите зборуват за најблиските убиени во масовно пукање во петокот во киното во Аурора .
Речиси сите 12 жртви биле млади – вклучувајќи 6-годишно девојче кое само што научило да плива – со толку многу живот пред нив. Погледнете жално но вреди да се погледне

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment