MKDNews.com

Го убиле сопругот со секс

јули 22
19:55 2012

Sex-maz-zena

Богат Нигериец имал страст кон убавите жени, а имал шест такви.Имено, пет од шестте негови сопруги биле лути на него бидејчи, како што велат тие, не ги задоволувал, па една вечер решиле да му одржат лекција. Тој обид, меѓутоа, завршил кобно.

Причина за експлозија на незадоволство кај петте жени било тоа што тој секогаш одел во спалната кај најмладата сопруга.

Штом сопругот влегол во спалната на најмладата сопруга и ја затворил вратата, останатите пет госпоѓи влегле во спалната барајќи секс. Паднал договор- мажот требало да започне од најмладата па до најстарата, но… Срцето не издржало, го предало несреќниот богаташ кај петте сопруги.

Штом сфатиле дека е мртов, тие викнале итна помош, но му немало спас. По некое време, дошла полиција, која уапсила само некои од нив бидејќи другите, од страв дека им починал сопругот, избегале од куќата.

Tags

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.