MKDNews.com

Еден од најлуксузните острови во светот

јули 22
22:07 2012

20120521-Hayman-ostrov1

Островот Hayman е еден од најлуксузните острови во светот. Станува збор за приватен остров со неверојатни природни убавини, наменет за оние кои сакаат да уживаат во мирот. Овој остров е дел од Големиот корален гребен, Австралија.

 {gallery foto/najrelaksirachkiot-ostrov|Еден од најлуксузните острови во светот}

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.