MKDNews.com

Ознака "натпреварот"

Македонско оро пред НБА натпреварот Детроит – Орландо

  Македонско оро пред НБА натпреварот Детроит – Орландо

Македонски ора и македонска музика како загревање за НБА натпреварот Детроит Пистонс и Орландо Меџик. Македонската културно-уметничка група Танец, што

0 коментари Прочитај повеќе ...

Навивачите на Англија и Русија се судрија во Марсеј пред натпреварот (Видео)

  Навивачите на Англија и Русија се судрија во Марсеј пред натпреварот (Видео)

Група руски и англиски навивачи се судрија во Марсеј, при што летаа шишиња, столици, камења. Денес околу 16 часот дошло,

0 коментари Прочитај повеќе ...

Приведени 9 лица, повредени 3 полицајци, по натпреварот на КК „Куманово“ и КК „МЗТ“ во Куманово (Видео)

  Приведени 9 лица, повредени 3 полицајци, по натпреварот на КК „Куманово“ и КК „МЗТ“ во Куманово (Видео)

За време на одигрувањето на првенствениот кошаркарски натпревар помеѓу екипите на КК „Куманово“ од Куманово и КК „МЗТ“ од Скопје,

0 коментари Прочитај повеќе ...

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести

Време