MKDNews.com

Забава

Скокнал во базен и му го спасил животот на пријателот! (видео)

    Скокнал во базен и му го спасил животот на пријателот! (видео)

Смоки Ремус се две кучиња кои делат ист дом, а една од поомилени активности им е дружење во базенот. Но, Смоки не е добар пливач и неговите излети во базенот

0 коментари Прочитај повеќе ...

Вулкан еруптираше во градина на човек (видео)

    Вулкан еруптираше во градина на човек (видео)

Животот на Leilani Estates, му донесе опасна возбуда на Кит Брок, којшто беше сведок на црвена топла и многу опасна лава која се прелеа во неговата градина. Хавајскиот жител отишол

0 коментари Прочитај повеќе ...

Слатка сообраќајка – на автопат се излеа цистерна со чоколадо (фото/видео)

    Слатка сообраќајка – на автопат се излеа цистерна со чоколадо (фото/видео)

Цистерна што превезувала 12 тони чоколадо се преврте на автопат во јужна Полска.Неколку часа сообраќајот беше во прекин додека комуналните

0 коментари Прочитај повеќе ...

Босански Срби испекле 12 јагниња среде парк во Берлин! Германците шокирани!

    Босански Срби испекле 12 јагниња среде парк во Берлин! Германците шокирани!

Босански Срби испекле 12 јагниња среде парк во Берлин, а ражните, како што објави полицијата, биле приклучени на акумулатори од

0 коментари Прочитај повеќе ...

Снаата на Лепа Брена одбра луксузна венчаница и специјални бурми од 5000 евра (фото)

    Снаата на Лепа Брена одбра луксузна венчаница и специјални бурми од 5000 евра (фото)

Пејачката Александра Пријовиќ ја ангажирала Ана Антиќ, ќерката на познатиот фудбалски селектро Радомир Антиќ, кој ги облекува и советува големите

0 коментари Прочитај повеќе ...

Падна хеликоптер со невестата на свадба (видео)

    Падна хеликоптер со невестата на свадба (видео)

Хелекоптерот со невестата која леташе на сопствената свадба се урна и се запали во сојузната бразилска држава Сао Паоло, објави

0 коментари Прочитај повеќе ...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com