MKDNews.com

Забава

Објавени интимните фотки на новинарката на НБА

    Објавени интимните фотки на новинарката на НБА

Хакери влегле во телефонот на најпознатата НБА новинарка , Тејлор Матис и ги објавиле интимните фотографии. Фотографиите од атрактивната новинарка и видеата со порно содржина од телефонот се објавени на

0 коментари Прочитај повеќе ...

Пророкот кој лекува ХИВ и оди низ воздухот (видео)

    Пророкот кој лекува ХИВ и оди низ воздухот (видео)

Пророкот кој лекува ХИВ и оди низ воздухот или милијардер кој заработува од празноверие . Шеферд Бушири е пророк , за чии настапи во Африканските земји се чека и по

0 коментари Прочитај повеќе ...

„Ако го играм, цел свет ќе го признае“ – Раде Шербеџија одби да го игра Адем Јашари

    „Ако го играм, цел свет ќе го признае“ – Раде Шербеџија одби да го игра Адем Јашари

Косовскиот режисер и сценарист Луан Криезиу, кој подготвува филм за командантот на Ослободителната војска на Косово (ОВК) Адем Јашари, меѓу

0 коментари Прочитај повеќе ...

Во арапските држави повеќе нема да се емитуваат турски серии

    Во арапските држави повеќе нема да се емитуваат турски серии

Најголемиот емитер во арапскиот свет „МБЦ груп“ денеска соопшти дека повеќе нема да емитува турски серии. Одлуката е поради зголемените

0 коментари Прочитај повеќе ...

Судска одлука : Бучни соседи да платат казна од 100 000 фунти , зашто немале тепих

    Судска одлука : Бучни соседи да платат казна од 100 000 фунти , зашто немале тепих

Бучните соседи ќе мора да платат отштета од над 100 000 фунти , зашто во нивниот стан во елитната населба

0 коментари Прочитај повеќе ...

Златна малина: „Имоџи“ најлош филм, Том Круз најлош актер

    Златна малина: „Имоџи“ најлош филм, Том Круз најлош актер

Том Круз ја освои “Златна малина” во категоријата “Најлош актер” за улогата во филмот “Мумија”, објавија организаторите. “Имоџи филмот” победи

0 коментари Прочитај повеќе ...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com