MKDNews.com

Бизарно

На соседите им кажале дека се на одмор, и 10 дена се заклучиле дома

Семејството на Неделко Ачимовиќ се заклучило во станот за соседите да мислат дека заминале на одмор, но нивната лага била откриена, пишува српски Курир Семејството Ачимовиќ од Бања Лука, поминало

0 коментари Прочитај повеќе ...

Човек леопард покриен со 1.000 шари (видео)

Американецот од Хјустон во Тексас своето тело го покрил со тетоважи за да личи на леопард. Тој на својата кожа има повеќе од 1.000 шари кои ги истетовирал во последните

0 коментари Прочитај повеќе ...

Ја преживеала авионската несреќа во Сан Франциско ,за одма да биде прегазена од противпожарно возило

Шефот на полицијата на Сан Франциско, Грег Сур денеска потврди дека една од жртвите во авионската несреќа на јужнокорејскиот авион

0 коментари Прочитај повеќе ...

Ги отворила очите додека докторите се подготвувале да и’ ги вадат органите

Докторите во болницата „Сент Џозеф“ во централниот дел на Њујорк биле во процедура на вадење на органите на мртва жена

0 коментари Прочитај повеќе ...

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО: Бебе родено во 19-та недела го шокираше целиот свет

Една несреќна мајка на Интернет сподели фотографија од своето бебе родено во 19. недела од бременоста. Се работи за малиот

0 коментари Прочитај повеќе ...

Монах умрел во 1927 година ,а уште е “жив” (видео)

Телото на Монахот Хамбо Лама Итигелов не се распаѓа  дури и по повеќе од 80 години неговата смрт.Експертите велат дека тоа е

0 коментари Прочитај повеќе ...

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести

Време