MKDNews.com

Бизарно

Детенце се родило со две глави, ќе го спасат ли докторите? (видео)

Бебе со две глави и едно тело се роди во средата во Индија, поточно во Џајпур, Раџастан. Сијамските близанци имаат две глави, раздвоен нервен систем и рбет Сијамските близанци имаат

0 коментари Прочитај повеќе ...

Пред да го убие му рекол : „Јас сум тука да те убијам затоа што си малтретирал деца“

Џереми Муди од Јужна Каролина признал дека убил човек и неговата жена ,а како причина наведува дека мажот бил регистриран силувач и педофил. Џереми Муди и неговата сопруга, Кристин, се

0 коментари Прочитај повеќе ...

Погледнете како крокодил за малку ќе изедеше чoвек (видео)

Инцидентот се случил на фарма на крокодили во Самут Пракану кога во текот на една претстава за туристи, тренерот Субија

0 коментари Прочитај повеќе ...

Неплашете се тоа е Лејди Гага без шминка (фото)

Од овие фотографии тешко е да се препознае популарната пејачка која вели дека на овој начин сакала да ја покаже

0 коментари Прочитај повеќе ...

Го претепал сопственикот на продавница зошто немал негов број маица

Полицијата од Чикаго објави фотографија од осомничен кој како што велат го претепал сопственикот на продавницата со безбол палка минатата

0 коментари Прочитај повеќе ...

Индонезиски локал со нацистички обележја го шокира светот (фото)

Индонезиските власти веројатно ќе побараат од сопственикот на едно кафуле да го измени ентериерот на локалот со назив „Soldatenkaffee”, на

0 коментари Прочитај повеќе ...

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести

Време