MKDNews.com

Бизарно

Го застрелала партнерот зашто прегласно `рчел

    Го застрелала партнерот зашто прегласно `рчел

Американка од Флорида била уапсена , откако со пушка го застрелала својот партнер за време на кавга поради неговото гласно `рчење. Кога полицијата пристигнала во домот на 47 годишната Лори

0 коментари Прочитај повеќе ...

Американец нашол глушец во милкшејк на Мекдоналдс

    Американец нашол глушец во милкшејк на Мекдоналдс

Американец од Охајо на суд бара обештетување од Мекдоналдс , зашто во чоколадниот милкшејк нашол жив глушец. Американецот од државата Охајо , 43 годишниот Кенет Мојер бара обештетување од Мекдоналдс

0 коментари Прочитај повеќе ...

Побарала развод по само три минути во брак

    Побарала развод по само три минути во брак

Брачна двојка покренала постапка за развод на брак по само три минути откако го кажале судбоносното ,,Да” . Причината за

0 коментари Прочитај повеќе ...

Пијани баба и дедо едногодишниот внук го ставиле во печка на дрва и го испекле

    Пијани баба и дедо едногодишниот внук го ставиле во печка на дрва и го испекле

Единесетмесечно бебе било запалено во рерна во која го ставиле пијани баба и дедо во Русија додека мајката била отсустна.

0 коментари Прочитај повеќе ...

Пајак крена погребна кола додека луѓето го изнесуваа ковчегот од црква

    Пајак крена погребна кола додека луѓето го изнесуваа ковчегот од црква

На Твитер се појави фотографија која во исто време е шокантна и смешна – пајакот крева погребен автомобил во момнентот

0 коментари Прочитај повеќе ...

Вегани ,,печеле” куче на скара

    Вегани ,,печеле” куче на скара

Со цел да ги натераат луѓето да не јадат месо , активистите на организацијата ПЕТА на улица во центарот на Сиднеј

0 коментари Прочитај повеќе ...

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести