MKDNews.com

Бизарно

Ја полил со бензин па ја запалил сопругата

    Ја полил со бензин па ја запалил сопругата

Карољ Лудман од Мол, Србија во денес дал изјава во болницата во Сент. Тој е хоспитализиран откако ноќта помеѓу петок и сабота ја полил сопругата со бензин и ја запалил,

0 коментари Прочитај повеќе ...

Хрват до смрт го претепал своето бебе : Му пречело гласното плачење

    Хрват до смрт го претепал своето бебе : Му пречело гласното плачење

Полицијата го привела таткото , а според судијата Валерио Натале , ќе остане во затвор зашто би можел да го повтори делото над другите деца. Неделава треба да почен обдукцијата

0 коментари Прочитај повеќе ...

Отишла да ги наполни усните со филери, а потоа се претворила во чудовиште

    Отишла да ги наполни усните со филери, а потоа се претворила во чудовиште

Жената чија усна пораснала за четири пати по неуспешното полнење со филери, рекла дека сестрите во болницата ѝ се смееле,

0 коментари Прочитај повеќе ...

Близначки се родиле со три месеци разлика

    Близначки се родиле со три месеци разлика

Едното бебе е родено на 17 ноември минатата година , а другото на 22 февруари оваа година. Првото девојче е

0 коментари Прочитај повеќе ...

Девојка починала во швајцарски хотел поради див секс

    Девојка починала во швајцарски хотел поради див секс

Британка била пронајдена мртва во хотелска соба во Швајцарија , откако сексуалната игра станала опасна , објавија швајцарските медиуми. Вработените

0 коментари Прочитај повеќе ...

Момче ја искасапило мајка си бидејќи му го убила кучето

    Момче ја искасапило мајка си бидејќи му го убила кучето

Тинејџер од Кина е задржан поради убиство на својата мајка, која ја искасапил со секира, откако го убила неговото куче. Тинејџер

0 коментари Прочитај повеќе ...

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести