MKDNews.com

Бизарно

Романец не успеа на суд да докаже дека е жив

    Романец не успеа на суд да докаже дека е жив

Романски државјанин не успеа во локалниот суд во градот Васлуј да докаже дека е жив. Имено, 63-годишниот Константин Релиу побара од судот да го признае за жив, но ја загубил

0 коментари Прочитај повеќе ...

Има нозе долги 101 сантиметар: Каде и да се појави, сите гледаат во нив (фото)

    Има нозе долги 101 сантиметар: Каде и да се појави, сите гледаат во нив (фото)

Швеѓанката Ула Остерген може да се пофали со нозе долги 101,6 сантиметри, успешна кариера како модел и билдер. Благодарејќи на својот несекојдневен изглед се стекна со голем број на следбеници

0 коментари Прочитај повеќе ...

Толку многу го зголемила задникот што сега не може ни да седне (видео)

    Толку многу го зголемила задникот што сега не може ни да седне (видео)

Стар Делгуидис (28) од Бирмингем минатиот декември направила операција за зголемување на задникот поради која заминала дури во Турција. Единствено

0 коментари Прочитај повеќе ...

Судска одлука : Бучни соседи да платат казна од 100 000 фунти , зашто немале тепих

    Судска одлука : Бучни соседи да платат казна од 100 000 фунти , зашто немале тепих

Бучните соседи ќе мора да платат отштета од над 100 000 фунти , зашто во нивниот стан во елитната населба

0 коментари Прочитај повеќе ...

Босанец на 75 години шета на снег во долна облека (видео)

    Босанец на 75 години шета на снег во долна облека (видео)

Иако утрото било 14 степени под нулата, тоа не го обесхрабрило Башко Андриќ, наречен Витез, да прошета низ градот облечен

0 коментари Прочитај повеќе ...

Јаваат пениси за да добијат бебе: Паркот на пенисите атркација на Олимписките игри

    Јаваат пениси за да добијат бебе: Паркот на пенисите атркација на Олимписките игри

Парк полн со огромни склуптури од пениси е главна атракција на Олимписките игри. Гигантските склуптури на машкиот полов орган се

0 коментари Прочитај повеќе ...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com