MKDNews.com

Забава

Му извадиле од стомакот запалка што ја голтнал пред 20 години

    Му извадиле од стомакот запалка што ја голтнал пред 20 години

Докторите од кинеската провинција Сечуан два пати оперирале маж за да му ја извадат запалката од стомакот. Човекот , чиј идентитет не е соопштен , се пожалил на болки во

0 коментари Прочитај повеќе ...

Славна продуцентка ја убила својата глува и слепа сестра!? (видео)

    Славна продуцентка ја убила својата глува и слепа сестра!? (видео)

Популарната американска ТВ продуцентка Џил Блекстоун е обвинета за убиство на својата сестра Венди. Џил ги убила дури и двете кучиња на својата сестра. Според обвинението продуцентката го одвлекла телото

0 коментари Прочитај повеќе ...

Кинеско бебе родено 4 години по смртта на родителите

    Кинеско бебе родено 4 години по смртта на родителите

Двојката, која починала во 2013.година, замрзнала неколку ембриони со надеж дека ќе имаат дете преку ин витро метод. По несреќата,

0 коментари Прочитај повеќе ...

Девојка бара 13 ДНК тестови за нејзиното бебе откако имала сексуален однос со цел фудбалски тим

    Девојка бара 13 ДНК тестови за нејзиното бебе откако имала сексуален однос со цел фудбалски тим

Џесика Х. Кокбрн е 19 годишна студентка од Колумбус, која наводно имала сексуални односи во една вечер со 13 членови

0 коментари Прочитај повеќе ...

Внуката на поранешниот албански претседател провоцира со жешките фотографии (фото)

    Внуката на поранешниот албански претседател провоцира со жешките фотографии (фото)

Бениада Нишани е внука на поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани, но во Италија е позната како манекенка и страсна

0 коментари Прочитај повеќе ...

Германец ги заборавил ќерките на бензинска, поминал 170 километри и не забележал

    Германец ги заборавил ќерките на бензинска, поминал 170 километри и не забележал

Германски државјанин на автопат во Баварија ги заборавил своите две ќерки, пишуваат германските медиуми. Како што се наведува, тој со

0 коментари Прочитај повеќе ...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com