MKDNews.com

Видео

Вознемирувачко видео :Снимка по крвавите протести на подржувачите на Морси

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ОВА ВИДЕО СОДРЖИ ВОЗНЕМИРУВАЧКИ МАТЕРИЈАЛ! Снимката која само што беше објавено ги покажува првите минути откако војниците испукаа неодреден број на куршуми врз толпата на подржувачи на првиот демокртски избран председател на Египет Мухамед Морси . Овие снимки се направени во Каирона 5 јули и засега има најмалку три мртви.

0 коментари Прочитај повеќе ...

Погледнете ја Ријана камен пијана пее на караоки (видео)

Таа и нејзините пријателки излегле да се забавувам во германските ноќни клубови и како се виждаот видеото, доста се послужете. Повечкото алкохолни пијачки и адреналинот прозбореа и определенео пејачката не шашнала посетителите на караоке бар, во кој се одвикнување, со своите музички способности. Барбадостаката убавица се обидела да испее Don’t Speak и Sex Is On Fire, само дека не многу успешно. Природно меѓу шашнатите од нејзиниот вид гости се нашол

0 коментари Прочитај повеќе ...

Паркинг сензор за русокоси (видео)

На видео кое се појави на YouTube пртставени се најновите паркинг сензори.Во описот на Видео се вели дека сензорот е дизајниран да им помогне на   почетниците и  русокосите при  возење.

0 коментари Прочитај повеќе ...

Видео: Автомобил удри во крави, додека тие “воделе љубов”

Сообраќајниците не се најдоброто место за романса. Во ова се уверија две крави, кои беа во љубов екстаза кога ги удри автомобил. Од инцидентот настрадале и возилото, и кравите кои биле учесници. Не се знае како, но овој возач, налетал на две крави на автопат кои воделе љубов, и ги прекинал на дело. Кога ги удрил, едната крава завршила на шофершајбната, и ја скршила.

0 коментари Прочитај повеќе ...

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Полициска бруталност – Го убија кучето кое сакаше да го одбрани сопственикот

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО! Педесет и две годишниот Леон Росби додека го шетал своето куче, се затекнал во полициска акција и како и сите во денешно време извадил мобилен за да ја снима. Во еден момент, полицајците решаваат дека музиката која доаѓа од колата на Леон ја нарушува акцијата и побарале од него да ја исклучи. Иако ги послушува, тие сепак решаваат да го уапсат по што, Леон го носи своето куче

0 коментари Прочитај повеќе ...

Станија млада неискусна ,сега на видео стиптиз (видео)

По фотографиите што се појавија на една порно страна ,сега на „Јутјуб“ излезе и „домашно видео“ на Станија Добројевиќ. На ова провокативно видео, кое е направено пред старлетата да си вгради силикони, таа танцува во црвена долна облека. Како што е познато, реалното шоу на „Пинк“ во кое учествува Станија завршува неделава. Првиот финалист што синоќа ја напушти „Фарма“ е Сашка Каран.

0 коментари Прочитај повеќе ...