MKDNews.com

Мото Спорт

Трагедија на релито во Германија ,животот го загубија две лица

Четернаесеттата етапа на Германското рели кое овој викенд се вози во рамките на СП е прекината по трагедијата во која, животот го загубија две лица од Холандија. Оваа трагедија се

0 коментари Прочитај повеќе ...