MKDNews.com

Шоу Бизнис

Ќерката на Кардашјан и Вест се вика север?

Славната Американска двојка Ким Кардашјан и Кание Вест својата новородена ќерка решиле ја наречат Норт (North) што значи север, објавија во петокот американските таблоиди. Извори блиски на двојката ја потврдиле

0 коментари Прочитај повеќе ...

Станија: Денес девојките практикуваат секс на 13 години!

Мајка ми не ми дозволи да се размислувам за тоа, додека  не наполнив 18 година. Кога јас ке излезев со дечко, таа ми се закануваше дека ќе ме однесе на

0 коментари Прочитај повеќе ...

Пирс Броснан сака српски русокоси ?(фото)

Популарниот холивудски актер Пирс Броснан во еден елитен ресторан во српската престолнина поминал прекрасна вечер во друштво на атрактивна дама. Поранешниот Џејмс Бонд ужива во Белград, каде го снима својот

0 коментари Прочитај повеќе ...

Џони Деп откри: јас сум слеп како лилјак

Џони Деп  е полу слеп. Популарниот  актерот откри дека тој  е потполно слеп на едното око, а дека на  другото  има слаба видливост, и затоа не ги ваѓа очилата со

0 коментари Прочитај повеќе ...

Џастин Бибер прегази фотограф

Џастин Бибер удрил во фотограф со неговото бело “ферари” во Холивуд и фатен е на камера. Но, полицијата соопшти дека не е направен никаков прекршок и дека повредите не се

0 коментари Прочитај повеќе ...

Скот Торсон вели Мајкл Џексон имал мал пенис

Педесет и четири годичниот Скот Торсон кој е бившиот љубовник на починатиот пијанист Валентин Либерачи во интервју за Сателитското радио во Шоуто на Хавадр Стерн вели дека , кралот на

0 коментари Прочитај повеќе ...