MKDNews.com

Фото

Секси девојки во кревет (+18)

На жената не му е местото во кујна,затоа што божанствено изгледа во кревет… Фото:  izismile.com

0 коментари Прочитај повеќе ...

Ова кучето има најголем пенис на светот? (фото)

Ова е Џоле кучето со најголемиот пенис на светот. На грбот на Џоле има шара во облик на машки полов орган.

0 коментари Прочитај повеќе ...

Што му се случува кога охриѓанец погрешно ќе се паркира во Скопје? (фото)

Кога ќе се паркирате пред контејнер, тогаш на оние кои сакаат да фрлат ѓубре, не им останува ништо друго, освен да ви го остават врз автомобилот. Порталот „За Се“ објави фотографии накои се гледа автомобил со Охридски таблички кој се користи како контејнер ,па кога автомобил со Скопски таблички ќе го стори истото во Охрид што ќе се случи?

0 коментари Прочитај повеќе ...

Фото: Погледнете како сега изгледа најпознатата спасителка на плажа

Фото: Mario Testino/Vogue Brazil

0 коментари Прочитај повеќе ...

Кинез заробил вонземјанец во замрзнувач ? (фото)

Кинез кој е именуван само како господин Ли, успеал да зароби верувале или не вонземјанец во ладилник во својот дом, откако како што тој самиот изјавува, му се срушило вселенското летало. Ли тврди дека го заробил суштеството во месец април во својата куќа. Тој бил сведок на уривање на вселенско летало и веднаш отишол до него, при што од запаленото летало го извадил телото на вонземјанинот и го замрзнал. Кинезот

0 коментари Прочитај повеќе ...

Фаќање на моментот: Настани сликани во вистинскиот момент (фото)

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
0 коментари Прочитај повеќе ...