MKDNews.com

Фото

    Kошаркарка се соблече гола и ги израдува своите фанови (фото)

Kошаркарка се соблече гола и ги израдува своите фанови (фото)

Многумина ја сметаат за една од најубавите спортистки и тоа не само во родната Италија, но Виола Валентина Вињали одамна ги надмина кошаркарските терени. Далеку е попозната по скоро два милиони следбеници колку што има на Инстаграм отколку по кошаркарските способности, за што секако дел од заслугата оди и на нејзината одлука да се разголи за насловната страна на еден од најпознатите светски магазини. Валентина во средата повторно ги израдува

0 коментари Прочитај повеќе ...
    Џенифер Лопез речиси гола (фото)

Џенифер Лопез речиси гола (фото)

За новиот број на списанието InStyle, ЏејЛо откри и како ја одржува фигурата и изгледа речиси исто како пред 18 години , кога во култниот зелен фустан на Версаче го запали црвениот тепих на доделувањето на наградите Греми. ,, Не конзумирам кофеин, не пијам алкохол и многу спијам. Се грижев за себе и тоа сега се гледа.” , изјави Лопез во интервјуто. Сепак признава дека годините и влијаат на кондицијата

0 коментари Прочитај повеќе ...
    Софија Вергара  без шминка (ФОТО)

Софија Вергара без шминка (ФОТО)

Папараците успеаја да ја ,,фатат” убавата и секогаш беспрекорно дотераната Софија без грам шминка. Таа е фотографирана на излегување од теретана , каде очигледно добро се грижи за своето тело . 46- годишната манекенка и актерка е фотографирана пред теретана во западен Холивуд .

0 коментари Прочитај повеќе ...
    Нови порно фотки на Северина (Фoто+18)

Нови порно фотки на Северина (Фoто+18)

Пред 14 години популарната пејачката Северина го доживеа првиот јавен скандал, откако се појави нејзиното приватно видео. На еден интернет сајт се објавени фотографии на кои Северина е целосно гола и си ги допира интимните делови од телото. По овие скандалозни фотки се уште нема одговор од Северина , дали станува збор за фотомонтажа или пак некој сакал повторно да и ја уништи кариерата.

0 коментари Прочитај повеќе ...
    Нова гордост на армијата на Чиле (фото)

Нова гордост на армијата на Чиле (фото)

Нова гордост на чилеанската армија не се ниту тенкови, ниту бомбардери, туку малите кученца!? Воените паради низ светот обично се користат земјата да се пофали со својата воена сила и да испрати порака дека „не е добро со неа да се „игра“. Но, на воената парада во Чиле во преден план беше нешто сосем друго. Наместо моќното наоружување, модерната техника и тренираните војници до перфекција, на воената парада на армијата

0 коментари Прочитај повеќе ...
    Кармен Електра се соблече на 47 години

Кармен Електра се соблече на 47 години

Фотографот Ели Расел Линец , откако ја соблече Леди Гага , напарави секси серијал и со Кармен Електра. Таа веќе имаше голи фотографии за Плејбој , но овие предизвикаа посебен интерес кај фановите. На социјалните мрежи каде се објавени дел од фотографиите фановите пишуваат воодушевени кометари како на пример : ,,Tреба секогаш да бидеш гола . Пресовршена си !!!” .Актерката позната по улогата во серијата ,,Служба за спасување” покажа дека

0 коментари Прочитај повеќе ...