MKDNews.com

Фото

    Aтрактивна манекенка играше одбојка во мини бикини (фото)

Aтрактивна манекенка играше одбојка во мини бикини (фото)

Убавата бразилска манекенка Алесандра Амброзио , не е веќе главнен ангел на Викторијас Сикрет , па сепак привлекува внимание каде и да се појави.   37- годишната атрактивна манекенка играше одбојка во мини бикини на радост на папараците. Поранешната манекенка е мајка на две деца, 10 годишната Ања и 6 годишниот Ноа , со кои до пред неколку дена беше на скијање во американскиот ски центар Аспен.  

0 коментари Прочитај повеќе ...
    Емили Ратајковски  во провокативно издание (фото)

Емили Ратајковски во провокативно издание (фото)

Емили Ратајковски лансираше своја линија на бикини и нормално дека таа позаираше во нив. Девојката знае како да направи една навистина провокативна и секси фотографија.   Нејзнината нова колекција е главната причина повторно да ги излуди нејзините фанови.

0 коментари Прочитај повеќе ...
    Убавица со бујни гради: Дениз Милани  (фото)

Убавица со бујни гради: Дениз Милани (фото)

Американскиот модел и фитнес инструктор, атрактивната Дениз Милани е една од бројните – ѕвезди убавици на социјалните мрежи.

0 коментари Прочитај повеќе ...
    ,,Фризура” направена на студот во САД

,,Фризура” направена на студот во САД

Девојката излегла на – 34 степени со мокра коса надвор , а фризурата и стана хит на Твитер. Тејлор Скелон од местото Сидар Рапидс во Ајова вели дека ја измила косата и го тргнала пешкирот за да излезе од дома , останала надвор неколку секунди , доволно долго косата да и замрзне и да остане подигната.

0 коментари Прочитај повеќе ...
    Атрактивната старлета Деми Роуз (фото)

Атрактивната старлета Деми Роуз (фото)

Раскошната Деми во моментов ужива на својот одмор на Тајланд.  

0 коментари Прочитај повеќе ...
    Поранешната Мис Бум Бум ја покажа тетоважата во чест на Меси (фото)

Поранешната Мис Бум Бум ја покажа тетоважата во чест на Меси (фото)

Поранешната Мис Бум Бум , Сузи Кортез , позната како една од најголемите обожувателки на фудбалерот Лионел Меси , направи тетоважа специјално за него и ја објави на социјалните мрежи. ако Аргентинецот од поодамна ја блокирал Сузи на социјалните мрежи , таа го поздрави со серија атрактивни фотографии. Сузи Кортез , која е прогласена за жена со најубав задник во Бразил во 2015 , покрена дури и кампања на социјалните

0 коментари Прочитај повеќе ...