MKDNews.com

Синот на Александар Вучиќ има коронавирус

Синот на Александар Вучиќ има коронавирус
април 08
21:56 2020

Моето првородено е заразено со коронавирус. Неговата клиничка слика е таква што е примен на Клиниката за инфективни болести. Сине, ќе победиш. Те сака татко ти, сите те сакаме” , напиша Вучиќ на Инстаграм.

 

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести

Време