MKDNews.com

Боркица Груевска на роденденска прослава во скопско кафуле

Боркица Груевска на роденденска прослава во скопско кафуле
ноември 04
08:42 2019

Боркица Груевска, сопруга на експремиерот Никола Груевски, фотографирана е пред неколку дена во скопски локал во друштво на пријатели, расположена и насмеана, објави Скопје 1.

Локалот кој таа ноќ прославувал роденден се наоѓа во близина на станот каде таа живееше со експремиерот и нивните две ќерки.

Откако Груевски доби азил во Унгарија, ова е прво „појавување“ во јавноста на Боркица.

 

Груевски ja напушта Будимпешта!? (фото)

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести