MKDNews.com

„Спектакуларно“ отворање на вино (видео)

„Спектакуларно“ отворање на вино (видео)
август 27
07:53 2019

Овој „генијалец“ реши да проба да го отвори виното со оган од плинска боца, но очигледно не е доволно обучен за тоа па неговиот обид заврши катастрофално и шишето му експлодираше во рацете. За среќа од експлозијата не е повреден никој.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести

Време