MKDNews.com

Тешка сообраќајна незгода после аеродромот во Охрид: Има повредени (Фото)

Фото Фактор

Тешка сообраќајна незгода после аеродромот во Охрид: Има повредени (Фото)
јули 21
19:39 2019

После аеродромот во Охрид, пред селото Мешеишта во моментов има сообраќајна незгода, јавува порталот Фактор

Според фотографиите коишто ги испрати редовен читател на порталот и според информациите од местото на настанот, сообраќајката се случила помеѓу патничко возило и моторцикл.

Повредено е лицето кое било на моторот, но е контактибилно.

Полицијата врши увид на местото на незгодата и го регулира сообраќајот, кој поради несреќата се одвива отежнато.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести