MKDNews.com

Када на дното на Охридско езеро (Фото)

Када на дното на Охридско езеро (Фото)
јули 15
10:42 2019

Членовите на нуркачкиот центар од Охрид, Акватек, на својата Фејсбук страница објавија фотографии направени од дното на Охридското Езеро.

„Некој си го реновирал клозетот. Секоја чест, Браво. Локација: Помеѓу Срјшче и Мостот на Желбите, 100 метри од брегот, длабочина 5 метри“, напишаа од Акватек.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар