MKDNews.com

Голем пожар во објект на струшка „Машка плажа“ (Видео)

Видео: VOX Struga

Голем пожар во објект на струшка „Машка плажа“ (Видео)
јули 21
18:38 2019

Порталот VOX Struga објави видео на кое се гледа дека е запален објект на самата плажа. Според порталот е ставен под контрола пожарот кој пред неколку минути го зафати објектот каде што се чуваат чамци кај Машка Плажа во близина на Струга0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести