MKDNews.com

Гмечи конзерви и крши плочки: Жена со огромните гради (видео)

Гмечи конзерви и крши плочки: Жена со огромните гради (видео)
мај 07
21:30 2019

Кога оваа постара госпоѓа излегла на подиумот сите ги забележале само нејзините огромни гради. А тоа што таа го смета за свој талент ги оставило со отворени усти.

Гледачите на емисијата „Америка има талент“  останаа без текст кога водоа со каков талент располага оваа госпоѓа.

 

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести