MKDNews.com

Ди Каприо ја најде љубовта на својот живот

Ди Каприо ја најде љубовта на својот живот
мај 21
06:25 2019

Иако веќе една и пол година се заедно, актерот Леонардо ди Каприо (44) и Камила Мороне (21) успеваа интимните моменти да ги држат подалеку од јавноста.

Нивните излегувања во јавноста се вистинска реткост , така што папараците беа воодушевени кога ги уловија во Кан додека се фотографираат меѓ усебе. Ди Каприо ја фотографираше својата девојка додека ручаа во познатиот хотел Кап-Еден-Рок.

Додека тој ја фотографираше со мобилен ,  Камила позираше како балерина , облечена во бел фустан и босонога.

Актерот по навика беше замаскиран во качулка , капа и големи очила за сонце.Мороне во Кан го промовираше филмот ‘Mickey And The Bear’, во кој игра една од улогите.

И Оскаровецот ди Каприо  по четири години , се врати на филмското платно во филмот ,, Upon a Time in Hollywood’  на Квентин Тарантино. Премиерата во која игра со Бред Пит ,се очекува во јули годинава.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести