MKDNews.com

Анџелина Џоли одби да ја глуми Селин Дион

Анџелина Џоли одби да ја глуми Селин Дион
мај 09
07:04 2019

Анџелина Џоли не сака да ја глуми Селин Дион во филмскиот мјузикл за животот на музичката ѕвезда, пишуваат американските медиуми.

Според нив, на Анџелина ѝ била понудена улогата затоа што, исто како и Селин, е анорексична. Џоли ја одбила понудата велејќи дека во моментот е многу зафатена.

Според извор близок до Селин, таа ja сметала Анџелина за пријателка и е многу разочарана што ја одбила улогата.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести