MKDNews.com

Амал и Џорџ Клуни пред развод !?

Амал и Џорџ Клуни пред развод !?
мај 02
07:12 2019

За разводот на популарната холивудска брачна двојка Амал и Џорџ Клуни досега медиумите шпекулирале повеќе пати.

Но, познатиот пар секогаш со заедничко појавување во јавноста ги демантирал овие шпекулации.

Неодамна Џорџ и Амал се „фатени“ заедно во една гаража , со нив биле и ќеркичките , но според медиумите тие воопшто не делувале среќно.

Амал дури се обидела своето лошо расположение да го сокрие со големи темни очила за сонце.

Пред три месеци дури се појави и вест дека Џорџ и Амал се разведуваат и дека Амал со ќерката се иселила од семејниот дом. Но, холивудската ѕвезда Џорџ Клуни веднаш ги демантираше овие вести.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар