MKDNews.com

Следите во живо: Централен митинг на Силјановска пред Владата

Следите  во живо: Централен митинг на Силјановска пред Владата
април 13
19:01 2019

Со почеток во 19 часот, пред Владата на Република Македонија, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг.

На истиот се очекува да се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Следете во Живо:

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар