MKDNews.com

Ратајковски на плажа (Фото)

Ратајковски  на плажа (Фото)
април 24
20:26 2019

Манекенката Емили Ратајковски секаде каде што ќе се појави предизвикува огромно внимание.

27- годишната убавица прво беше во шопинг во Лос Анџелес , каде се појави со тесни тренерки .

Нејзиниот сопруг, 38 годишниот филмски продуцент Себастијан Беар МекКлауд не беше со неа.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар