MKDNews.com

Најпознатите јутубери организираат Јутјуб шоу во Скопје

Најпознатите јутубери организираат Јутјуб шоу во Скопје
април 11
20:15 2019

Најпознатите јутубери од Македонија и регионот ќе настапат на сцената во Вип Арената Борис Трајковски на 19. мај 2019 год, со почеток во 13ч.
Ќе имате ексклузивна можност да ги видите и чуете одблизу: Baka Prase, GP, Stefanator, Janko и An Na.
Незаборавна дружба која не смее да се пропушти!
Билетите ќе бидат пуштени во продажба од утре (12.04.2019) и истите може да се набават преку продажната мрежа на www.kupikartizase.com Пола Југотон и Цвеќара Розе – Веро 2.

 

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести