MKDNews.com

Девојка починала во швајцарски хотел поради див секс

Девојка починала во швајцарски хотел поради див секс
април 11
20:38 2019

Британка била пронајдена мртва во хотелска соба во Швајцарија , откако сексуалната игра станала опасна , објавија швајцарските медиуми.

Вработените во хотелот во вторникот повикале полиција , откако го нашле телото на Ана Флоренс Рид (22) , целото со исеченици и скршеници . Набргу било уапсено и нејзиното 29 годишно момче од Германија.Според полицијата , девојката починала од последици од задушување.

Германецот изјавил дека Британката починала за време на сексуалната игра. Тој утрото ја напуштил собата , отишол на рецепција и им рекол на вработените дека неговата девојка има здравствени проблеми.

Рецепционерот веднаш повикал итна помош , но докторите ја нашле девојката мртва на подот на бањата. Можеле само да констатираат смрт и да повикаат полиција.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести