MKDNews.com

Се појавија непријатни фотографии од бегството на ќерката на Мајкл Џексон

Се појавија непријатни фотографии од бегството на ќерката на Мајкл Џексон
март 14
20:07 2019

Ќерката на поп пејачот Мајкл Џексон , Парис и нејзиното момче Габриел Глен се фатени во жестока и агресивна расправија во Њу Орлеанс.

Според британските медиуми , парис била видно пијана , што подоцна таа демантирала.Кавгата почнала во кафулето , за да продолжи на улица. Парис (20) избегала во Њу Орлеанс по прикажувањето на документарниот филм за педофилијата на нејзиниот татко , Мајкл Џексон .

Таа до пред две недели била  во клиника за одвикнување од зависност од алкохол и лекување на ментални проблеми. Откако се појавија фотографиите од кавгата, Париз на Твитер објасни дека само глумеле тажен филмски прекин на врската.

Сведоците на кавгата , пак , тврдат дека Парис во еден момент се расплакала и му викала на момчето да ја пушти и да не ја допира.

Таа по прикажувањето на документарниот филм ,,Напуштајќи ја Недојдија” , на неколку пати се обидуваше да го одбрани својот татко , додека целиот свет изрази згрозеност, па дури и забрана за емитување на неговата музика.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар