MKDNews.com

Мицкоски: Власта е нервозна, прифаќам ТВ дуел со Заев што поскоро

Мицкоски: Власта е нервозна, прифаќам ТВ дуел со Заев што поскоро
март 14
20:21 2019

Ја прифаќам понудата за дебата со Зоран Заев од Канал 5 телевизија, и за разлика од него без некакви дополнителни услови и барања. Објави на Фејсбук претседателот на ВМР-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар