MKDNews.com

Како за еден месец да слабете 15 килограми

Како за еден месец да слабете 15 килограми
март 14
21:08 2019

Долго се трага по инстант решенија за губење на килограмите и масните наслаги. Конечно, пронајдено е најбрзото решение.

Имено, се работи за напивка која, првенствено е здрава, а потоа многу поволно влијае на слабеењето.

Рецептот е многу едноставен, а основната состојка е чиа семе.

Потребно е чиа семето да го потопите во вода да отстои некое време, потоа да го изблендирате заедно со чаша сок од лимон и мед.

Пијте ја оваа напивка секое утро и за брзо ќе забележите резултати

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести

Време