MKDNews.com

Ирина Шајк станува актуелна поради нова рекламна кампања (фото)

Ирина Шајк станува актуелна поради нова рекламна кампања (фото)
март 11
08:02 2019

Медиумската драма на реалција Ирина Шајк, Бредли Купер и Лејди Гага конечно се приближува до крајот.

Оваа тројка веќе не сака да им одговара на прашањата на новонарите поврзани со настапот на оскарите.

Убавата руска манекенка Ирина Шајк сега станува актуелна поради нова рекламна кампања.

Една фотографија на Ирина ги „запали“ социјалните мрежи.

Станува збор фантастична уметничка фотографија на која Ирина е гола покриена со боја во вид на трико.

„Јас не сум жена која може да се измами“ , напиша Ирина под фотката.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар