MKDNews.com

Пијани баба и дедо едногодишниот внук го ставиле во печка на дрва и го испекле

Пијани баба и дедо едногодишниот внук го ставиле во печка на дрва и го испекле
февруари 05
08:44 2019

Единесетмесечно бебе било запалено во рерна во која го ставиле пијани баба и дедо во Русија додека мајката била отсустна.

Викторија Сагалаков (20) синот Максим го оставила кај своите родители на чување во Какасиј, Русија.

Полицијата соопшти дека дедото (47) го фрлил бебето во печката откако се напил. Член на семејството го нашол телото и ја информирал полицијата. Дедето и бабата (42) се упасени за убиство.

Кога се вратила дома Викторија, ги пронашла остатоците од детето во печката во семејната куќа во селото Карој.

Еден сосед изјавил дека дедото „полудел од алкохол“.

BeTheFirstToKnow@Baydorz9ja_

11-month-old baby tossed into an oven and burnt alive by his drunk grandparents http://bit.ly/2HK0mdf 

An 11-month-old baby has died after being thrown in an oven by his grandparents and abandoned there to be burned alive.

Baby Maxim Sagalakov was left by his mother Viktoria…

11-month-old baby tossed into an oven and burnt alive by his drunk grandparents

An 11-month-old baby has died after being thrown in an oven by his grandparents and abandoned there to be burned alive. Baby Maxim Sa…

baydorz9ja.com

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести